VILA DE SANTPEDOR DE JUDO

on .

 

El passat diumenge dia 12 es va celebrar al Pavelló Municipal de Santpedor el Trofeu Vila de Santpedor  en categories Benjamí i Pre-Benjamí, organitzat pel Judo Santpedor amb la col·laboració de l’Ajuntament de la Vila.

 

Hi van participar 250 nens i nenes  dels clubs i escoles de la Comarca del Bages i Moianès  a més a més del Judo Mataró, Nova Unió de Lloret de Mar i ASJUBA de  Badalona que van participar només en la categoria Benjamí.

SEGUIU LLEGINT: RESULTATS I GALERIA DE FOTOS DELS PÒDIUMS

RESULTATS CATEGORIA BENJAMI (2007-2008)

-24 KG

 

CLASSIFICACIÓ

NOM

CLUB

1r classificat/da

HILIAS ZAFRI

NOVA UNIÓ

2n classificat/da

MATEU CAMARASA

ASJUBA

3r classificat/da

JOSE LUENGO

ESPORT 7

3r classificat/da

ARNAU LLOVET

MATARÓ

 

-24 KG F

 

CLASSIFICACIÓ

NOM

CLUB

1r classificat/da

ELSA BALLARIN

ASJUBA

2n classificat/da

MARIA REDONDO

ESPORT 7

3r classificat/da

ABRIL CÀNOVAS

NAVARCLES

3r classificat/da

JANA VILACRICH

ESPORT 7

 

-25 KG

 

CLASSIFICACIÓ

NOM

CLUB

1r classificat/da

ROGER FO

ASJUBA

2n classificat/da

GERARD CAPARRÓS

SANTPEDOR

3r classificat/da

BERNAT SALA

SANTPEDOR

3r classificat/da

IZAN MARTIN

MOIÀ

       

 

-26 KG

 

CLASSIFICACIÓ

NOM

CLUB

1r classificat/da

LAU MIRÓ

MOIÀ

2n classificat/da

ALEIX BELLERIN

ASJUBA

3r classificat/da

HECTOR EDO

MOIÀ

3r classificat/da

ROBERT CALAFELL

ESPORT 7

 

-26 KG

 

CLASSIFICACIÓ

NOM

CLUB

1r classificat/da

BERNAT SALA

ESPORT 7

2n classificat/da

VICTOR DE MARIA

MATARÓ

3r classificat/da

IU CANTARELL

SANTPEDOR

3r classificat/da

OSCAR ESTUPINYÀ

ESPORT 7

       

 

-27 KG

 

CLASSIFICACIÓ

NOM

CLUB

1r classificat/da

JAN DAVANT

LA FLAMA

2n classificat/da

POL SALVANS

LA FLAMA

3r classificat/da

XES ESTARLI

SANTPEDOR

3r classificat/da

NIL CODINA

SANTPEDOR

 

-28 KG

 

CLASSIFICACIÓ

NOM

CLUB

1r classificat/da

CARLOS ALGABA

NAVARCLES

2n classificat/da

MARC NIETO

MATARÓ

3r classificat/da

GERARD DOMENECH

ESPORT 7

3r classificat/da

ORIOL SOLER

ESPORT 7

       

 

-29 KG

 

CLASSIFICACIÓ

NOM

CLUB

1r classificat/da

MIQUEL ROMERO

ESPORT 7

2n classificat/da

DÍDAC CALAFELL

ESPORT 7

3r classificat/da

ARNAU REDONDO

MOIÀ

3r classificat/da

ERIC SALAS

TONA

 

 

-30 KG F

 

CLASSIFICACIÓ

NOM

CLUB

1r classificat/da

HELGA BARRIS

ESPORT 7

2n classificat/da

JUDITH TERMENS

CALDERS

3r classificat/da

NORA BOIX

ESPORT 7

3r classificat/da

EIDER GONZALEZ

ASJUBA

 

-31 KG

 

CLASSIFICACIÓ

NOM

CLUB

1r classificat/da

GUILLEM AGUILERA

SANTPEDOR

2n classificat/da

HUGO PEREZ

ASJUBA

3r classificat/da

ALEX MARTINEZ

SANTPEDOR

3r classificat/da

PERE BLANCO

LA FLAMA

       

 

-32 KG

 

CLASSIFICACIÓ

NOM

CLUB

1r classificat/da

ADRIÀ SERRAT

MOIÀ

2n classificat/da

ADRIÀ AUTONELL

MOIÀ

3r classificat/da

ESTEBAN KOESSLER

ESPORT 7

3r classificat/da

ISAAC VILAJOSANA

ESPORT 7

       

 

-34 KG F

 

CLASSIFICACIÓ

NOM

CLUB

1r classificat/da

JÚLIA CALL

SANTPEDOR

2n classificat/da

LAIA GOMEZ

ASJUBA

3r classificat/da

BRUNA ALASTRUE

SANTPEDOR

3r classificat/da

LAURA MARTIN

SANTPEDOR

 

-34 KG

 

CLASSIFICACIÓ

NOM

CLUB

1r classificat/da

ADRIÀ CALDERO

ESPORT 7

2n classificat/da

BIEL BUTXACA

ESPORT 7

3r classificat/da

ARNAU CAPARRÓS

ESPORT 7

3r classificat/da

 

 

 

-34KG

 

CLASSIFICACIÓ

NOM

CLUB

1r classificat/da

PAU ROCA

MOIÀ

2n classificat/da

ARNAU BRUNET

ESPORT 7

3r classificat/da

ORIOL SOLER

ITACA

3r classificat/da

HUGO HERRERO

ESPORT 7

 

-35 KG

 

CLASSIFICACIÓ

NOM

CLUB

1r classificat/da

PAU BONET

SANTPEDOR

2n classificat/da

PAU ESCAMILLA

MOIÀ

3r classificat/da

SERGI BARON

ESPORT 7

3r classificat/da

ARNAU SERRES

MATARÓ

 

-37 KG

 

CLASSIFICACIÓ

NOM

CLUB

1r classificat/da

ELOI CAMACHO

SANTPEDOR

2n classificat/da

JORDI FERRE

SANTPEDOR

3r classificat/da

LLUC SINGLA

NAVARCLES

3r classificat/da

IZAN ALONSO

ESPORT 7

 

 

-38 KG

 

CLASSIFICACIÓ

NOM

CLUB

1r classificat/da

POL CASTAÑO

SANTPEDOR

2n classificat/da

ALEIX DEL RIO

SANTPEDOR

3r classificat/da

ROGER LLADÓ

SANTPEDOR

3r classificat/da

GERARD CALATAYUD

TONA

         

 

-42KG

 

CLASSIFICACIÓ

NOM

CLUB

1r classificat/da

XAVIER FERNANDEZ

ESPORT 7

2n classificat/da

ISERN MORENO

NOVA UNIÓ

3r classificat/da

ARAN GALLEGO

MATARÓ

3r classificat/da

MATIEAS GENOVESE

MATARÓ

       

 

-45KG F

 

CLASSIFICACIÓ

NOM

CLUB

1r classificat/da

LUCA DE PALMA

ESPORT 7

2n classificat/da

NADIA PELAEZ

MATARÓ

3r classificat/da

MARINA GAROLERA

MOIÀ

3r classificat/da

LAURA MAYA

MATARÓ

3r classificat/da

NOA PARDO

NAVARCLES

       

 

-52Kg

 

CLASSIFICACIÓ

NOM

CLUB

1r classificat/da

GUILLEM LOZANO

ESPORT 7

2n classificat/da

GASTON CORREA

NOVAUNIÓ

3r classificat/da

ISAAC FERNANDEZ

MOIÀ

3r classificat/da

MAX CASADEVALL

TONA

       

 

 RESULTATS CATEGORIA PRE-BENJAMI (2009-2010)

-18 KG

 

CLASSIFICACIÓ

NOM

CLUB

1r classificat/da

ARNAU BADIA

ESPORT 7

2n classificat/da

ANEU MAS

CALDERS

3r classificat/da

ADAN CALVENTE

MOIÀ

3r classificat/da

 

 

       

 

-20 KG

 

CLASSIFICACIÓ

NOM

CLUB

1r classificat/da

ORIOL PAREJA

SANTPEDOR

2n classificat/da

JOAN SANS

ESPORT 7

3r classificat/da

NOLASC MONTOLIU

CALDERS

3r classificat/da

JAN PLANAS

ESPORT 7

 

-21 KG

 

CLASSIFICACIÓ

NOM

CLUB

1r classificat/da

ENRIC GRACIA

SANTPEDOR

2n classificat/da

CLAUDIA GONZALEZ

ESPORT 7

3r classificat/da

CLOE ARANEGA

MOIÀ

3r classificat/da

QUIM GIMENEZ

MOIÀ

         

 

-22 KG

 

CLASSIFICACIÓ

NOM

CLUB

1r classificat/da

ROGER CAMPRUBÍ

SANTPEDOR

2n classificat/da

ARLET DESCALS

SANTPEDOR

3r classificat/da

JOSEP SERVITJA

SANTPEDOR

3r classificat/da

ARNAU YERRO

NAVARCLES 7

       

 

-22 KG

 

CLASSIFICACIÓ

NOM

CLUB

1r classificat/da

MAURICI CASASAYAS

ESPORT 7

2n classificat/da

SERGI ALASTRUE

SANTPEDOR

3r classificat/da

JAN BARRERO

ESPORT 7

3r classificat/da

CESAR PIZARRO

SANTPEDOR

         

 

-23 KG

 

CLASSIFICACIÓ

NOM

CLUB

1r classificat/da

MIQUEL COMAS

SANTPEDOR

2n classificat/da

ARES MAS

CALDERS

3r classificat/da

JOEL RAMOS

SANTPEDOR

3r classificat/da

RAISSA GARCIA

NAVARCLES

 

-23 KG

 

CLASSIFICACIÓ

NOM

CLUB

1r classificat/da

CARLOS LLAMAS

ESPORT 7

2n classificat/da

ORIOL CORRONS

ESPORT 7

3r classificat/da

NURIA CORCUERA

CALDERS

3r classificat/da

ARIADNA CANAL

ESPORT

       

 

-24 KG

 

CLASSIFICACIÓ

NOM

CLUB

1r classificat/da

POL VALVERDE

SANTPEDOR

2n classificat/da

MARIA GARCIA

SANTPEDOR

3r classificat/da

NORA VINYALS

MOIÀ

3r classificat/da

J. ANTONIO JUSTE

SANTPEDOR

 

-24 KG

 

CLASSIFICACIÓ

NOM

CLUB

1r classificat/da

JAUME TERMENS

CALDERS7

2n classificat/da

DUMI CROITOR

ESPORT 7

3r classificat/da

BLAI PASSARELL

MOIÀ

3r classificat/da

TON ARIAS

MOIÀ

 

-24 KG

 

CLASSIFICACIÓ

NOM

CLUB

1r classificat/da

NIL ALSINA

MOIÀ

2n classificat/da

NEO ANTING

ESPORT 7

3r classificat/da

JAN ESCAMILLA

MOIÀ

3r classificat/da

NIL MONTERO

MOIÀ

 

-26 KG

 

CLASSIFICACIÓ

NOM

CLUB

1r classificat/da

MARC SASTRE

SANTPEDOR

2n classificat/da

TONI ROS

ESPORT 7

3r classificat/da

ARNAU DELIS

ESPORT 7

3r classificat/da

IVET MESTRE

CALDERS

 

-26 KG

 

CLASSIFICACIÓ

NOM

CLUB

1r classificat/da

BERTA DOMINGUEZ

ESPORT 7

2n classificat/da

NAIM GARRIGA

CALDERS

3r classificat/da

JEAN MONTFORT

ESPORT 7

3r classificat/da

MUNTSA ALVAREZ

SANTPEDOR

           

 

-27 KG F

 

CLASSIFICACIÓ

NOM

CLUB

1r classificat/da

MARTÍ DESEURES

MOIÀ

2n classificat/da

IKER RUIZ

SANTPEDOR

3r classificat/da

ROGER FERRER

SANTPEDOR

3r classificat/da

MARC HERNANDEZ

SANTPEDOR

         

 

-28 KG

 

CLASSIFICACIÓ

NOM

CLUB

1r classificat/da

ONA PALAU RIBES

MOIÀ

2n classificat/da

POL TORRES

ESPORT 7

3r classificat/da

HIBA MAHRED

ESPORT 7

3r classificat/da

ELOI GUERRA

ESPORT 7

       

 

-30KG

 

CLASSIFICACIÓ

NOM

CLUB

1r classificat/da

ROBERT BALACEANO

ESPORT 7

2n classificat/da

IVAN GARCIA

MOIÀ

3r classificat/da

OLEGUER PRADA

ESPORT 7

3r classificat/da

IZAN YUSTE

SANTPEDOR

         

 

-30 KG

 

CLASSIFICACIÓ

NOM

CLUB

1r classificat/da

OT GRANER

ESPORT 7

2n classificat/da

SACHA PEREZ

LA FLAMA

3r classificat/da

JANA CORTINA

CALDERS

3r classificat/da

LAURA PIZARRO

SANTPEDOR

 

 

-33 KG

 

CLASSIFICACIÓ

NOM

CLUB

1r classificat/da

MIQUEL CANAL

ESPORT 7

2n classificat/da

MARTÍ TOMASA

SANTPEDOR

3r classificat/da

MIQUEL RUIZ

ESPORT 7

3r classificat/da

GERARD BELMONT

ESPORT 7

         

 

-35 KG

 

CLASSIFICACIÓ

NOM

CLUB

1r classificat/da

NEUS BOTÉ

TONA

2n classificat/da

ADRIÀ PAREJA

SANTPEDOR

3r classificat/da

ASIER PIEDRA

ESPORT 7

3r classificat/da

LAIA MARTINEZ

ESPORT 7

 

-36KG

 

CLASSIFICACIÓ

NOM

CLUB

1r classificat/da

PEP MENA

ESPORT 7

2n classificat/da

MARC SELLARÈS

SANTPEDOR

3r classificat/da

MARTINA CARRASCO

SANTPEDOR

3r classificat/da

VICKY CALVENTE

MOIÀ

         

 

-37KG

 

CLASSIFICACIÓ

NOM

CLUB

1r classificat/da

SAID SULKINOV

ESPORT 7

2n classificat/da

BIEL SIXTO

MOIÀ

3r classificat/da

IKER OLIVERA

SANTPEDOR

 

-39Kg

 

CLASSIFICACIÓ

NOM

CLUB

1r classificat/da

ORIOL MENA

ESPORT 7

2n classificat/da

KERIEN INDALECIO

ITACA

3r classificat/da

MARIONA SOLER

ESPORT 7

 

 

 

 


ILIAS ILIADIS . CAMPIÓ DEL MÓN 2011 A -90 KG

Aquest vídeo és un petit reportatge el recent campió del món de Judo a la categoria de -90 Kg del grec d'origen georgià ILIAS ILIADIS. El títol ens ho diu tot: "He de guanyar"